Шахраї почали використовувати обмін військовополоненими, який відбувся 3 січня, як нагоду для наживи
Будьте пильними! 10:32, 7.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На це звертає увагу Шосткинська районна військова адміністрація. У соцмережах з’явилися профілі, які представляють себе звільненими з полону оборонцями, закликають звертатися і обіцяють надати інформацію начебто про тих військових, кого вони бачили в полоні. Згодом під різними приводами починають просити гроші.
У профілях можуть бути фото та відео оборонців з “обміну 230” або фото- та відеоматеріали з інших подібних подій.
Не йміть віри! За цими сторінками та профілями соцмереж приховуються шахраї. Будьте пильними і звертайтеся тільки до офіційних ресурсів Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: