Сервісний центр Пенсійного Фонду у Шостці переїхав у нове відремонтоване приміщення

Суспільство 11:08, 23.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відтепер пенсіонери та застраховані особи Шосткинщини одержуватимуть пенсійні послуги в оновлених комфортних умовах. Учора, 22 листопада, відкрило двері для відвідувачів відремонтоване приміщення. Його Пенсійному фонду передала держава. Новий сервісний центр працює за адресою вул.Горького,14 а. Він облаштований за сучасними потребами архітектурної та інформаційної доступності як для осіб поважного віку, так і для осіб з інвалідністю.

На відкриття завітали представники громадських організацій ветеранів, пенсіонерів, роботодавців, депутатського корпусу Шосткинської громади, міський голова Микола Нога та голова райради Вікторія Сокол. Відкриття оновленого сервісного центру Пенсійного фонду відбулось за участі народного депутата України Ігоря Молотка, начальника головного управління Пенсійного фонду Сумщини Тетяни Зленко. Вони привітали шосткинців з відкриттям нового сучасного пенсійного простору, обговорили потреби невідкладних законодавчих змін, відзначили лідерів громадських організацій і подякували їм за ефективне партнерство для досягнення якісних змін у важливих аспектах соціального життя шосткинців.

Перших клієнтів оновленого центру відзначили сувенірами та пригостили смаколиками.

Сервісний центр Пенсійного фонду в м. Шостка обслуговує близько 50 тисяч клієнтів (більше половини мешканців громади) і надає в рік в середньому близько 100 тисяч пенсійних послуг мешканцям громади та інших територій, адже Пенсійний фонд обслуговує своїх клієнтів, незалежно від їх місця проживання (екстериторіально).

Для осіб з інвалідністю, яких в Шосткинській громаді близько 3 тисяч, а також для осіб поважного віку, вхід до приміщення облаштовано пандусом і пологими сходами; для людей з порушеними функціями зору встановлена тактильна навігація, мнемосхема, метроном, надрукований довідник шрифтом Брайля, організовано надання сурдоперекладу онлайн; санітарна кімната облаштована з урахуванням потреб як осіб з інвалідністю, так і поважного віку; є аптечка, встановлено кулер з водою, санітайзери. В залі очікування встановлено термінал електронної черги, транслюються пенсійні новини, інформація про права клієнта, стандарти надання послуг розміщені на стендах, в буклетах, журналах. Для оцінки роботи фахівців встановлені скриньки та доступ до Порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, встановлене відеоспостереження.

Продумана і дитяча зона очікування. Також облаштоване робоче місце для клієнта з доступом до мережі Інтернет. Для комфортного очікування клієнтами встановлені м‘які диванчики. Робоча зона, в якій обслуговується клієнт, відкрита та прозора, облаштована новими меблями, сучасною технікою, зручними кріслами та всім необхідним для якісного надання пенсійних послуг. Кожного клієнта зустрічає привітний адміністратор і уважний компетентний персонал, одягнений в красиву уніфіковану корпоративну форму з іменними бейджами, що надає пенсійні послуги за єдиними стандартами для всіх, водночас з персональною увагою до кожного.

За інформацією Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору