Середино-Будський лісгосп подарував інклюзивному центру велотренажер

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, дійсно святкова подія відбулася і в Середино-Будському інклюзивно-ресурсному центрі. До вихованців закладу завітали працівники місцевого лісового господарства. Колектив підприємства теплими словами привітав дітлахів зі святом та подарував їм іграшки для розвитку дрібної моторики та велотренажер, завдяки якому кабінет реабілітолога тепер повністю  укомплектований.

Тренажер був придбаний за ініціативи начальника управління Сумського лісового та мисливського господарства, депутата Сумської обласної ради  Віктора Чигринця та при безпосередній підтримці директора ДП «Середино-Будське лісове господарство» Олександра Плужникова.

«Сподіваємося, що він принесе велику користь у роботі центру і ще не одні ніжки побіжать швидкою ходою. Адже кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей з особливими потреба, дбати про них та підтримувати», – говорить директор ДП «Середино-Будське лісове господарство» Олександр Плужников.

В інклюзивно-ресурсному центрі займається багато дітей, які мають проблеми зі здоров’ям, в осноснову хвороби опорно-рухової системи. Тому значну увагу тут приділяють саме лікувальній фізкультурі. Вона  є невід’ємною частиною комплексної терапії при відхилені розвитку і різних захворювань у дітей (при дитячому церебральному паралічі, розладах аутичного спектру, порушеннях опорно-рухового апарату, захворюваннях серцево-судинної системи, ін.). Спеціальне обладнання для відновлення навичок ходіння, сидіння – все це прийде на допомогу дітям, що мають проблеми зі здоров’ям або відновлюються після хвороб і травм.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору