Дерматолог
Авто Світ

Серед українських військових, які повернулися з полону – захисник із Шосткинщини!

Актуально 18:09, 19.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 березня, Україна повернула з полону 175 українських військових.

Ще 22 захисники повертаються додому, завдяки заходам поза обмінами. У їх числі важкопоранені та воїни, яких росія переслідувала за вигадані злочини.

Як повідомив голова Сумської обласної ради Олексій Романько, серед тих, хто повернувся – боєць із Шосткинщини. «Це мій земляк із с. Собичеве!», – написав він на своїй сторінці в Фейсбуці.

Олексій Романько подякував Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими та усім, хто постійно працює, щоб обмін став можливим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору