Серед українських військових, які повернулися з полону – захисник із Шосткинщини!
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 березня, Україна повернула з полону 175 українських військових.
Ще 22 захисники повертаються додому, завдяки заходам поза обмінами. У їх числі важкопоранені та воїни, яких росія переслідувала за вигадані злочини.
Як повідомив голова Сумської обласної ради Олексій Романько, серед тих, хто повернувся – боєць із Шосткинщини. «Це мій земляк із с. Собичеве!», – написав він на своїй сторінці в Фейсбуці.
Олексій Романько подякував Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими та усім, хто постійно працює, щоб обмін став можливим.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: