Серед студентів коледжу ім. І.Кожедуба визначили кращих гравців у теніс
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинському фаховому коледжі ім. І.Кожедуба триває спартакіда. Учора, 9 грудня, відбувся черговий її етап – змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат.
У змаганнях взяли участь близько 20 спортсменів. Ігри були цікавими та інтригуючими, повідомляють на ФБ сторінці навчального закладу.
У підсумку призові місця між дівчата розподілилися так:
І – місце Юлія Веретеннік (гр.ПТ-21);
ІІ – місце Вікторія Асосок (гр. ПТ-20);
ІІІ – місце Тетяна Єрошенко (БС-19).

З юнаків на п’єдестал перемоги піднялися:
І – місце Олександр Нейман (гр. КТ-20);
ІІ – місце Василь Амельченко (гр. МІ-19);
ІІІ – місце Данило Савинський (гр. КТ-20).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: