Серед переможців обласного конкурсу “Кращий STEM-урок” – шосткинські вчителі

Знай наших!, Освіта 12:59, 24.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

  Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий STEM-урок».

 Конкурс проводиться з метою популяризації STEM-освіти, підтримки творчості педагогів, залучення до активного використання новітніх технологій навчання у закладі освіти; розвитку педагогічної творчості, пошуку нових форм і методів навчання, сучасних педагогічних технологій та інноваційних ідей у викладанні предметів природничо-наукового напряму; реалізації педагогіки партнерства, виявлення та поширення творчих фахових напрацювань учителів.

Активну участь у конкурсі взяли і вчителі Шостки.
За результатами заходу, у номінації «Позашкільне заняття» ІІ місця отримали педагоги Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості “Орлятко” Ірина Радченко та Зоя Жидченко.
Перше місце у номінації «Інтегрований урок» посіли педагоги ШНВК: школи №9 – директорка школи Галина Бондар та вчителі Тетяна Вербицька і Тетяна Рєпа.
–  Вчитель з тьюторськими компетенціями… STEM-урок, яким поєднано: геометрію, економіку, мистецтво… Логотип, ребрендинг, семонеміка, ономастика з ChatGPT… Центральна – математика ! Презентація себе, публічні виступи – надважливо в сучасному світі! Geogebra також є… Хай мрії учнів щодо бізнесу здійснюються, – зазначила на своїй сторінці у Фейсбуці талановитий педагог та керівник навчального закладу Галина Бондар.

Фото – Галини Бондар

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору