Семеро захисників із Шосткинщини посмертно відзначені державними нагородами
Поділитися в
Копіювати посилання
Указом Президента України В.Зеленського семеро Героїв Шосткинщини відзначені державними нагородами (посмертно). Про це у Фейсбук повідомляє міський голова Шостки Микола Нога.
Ладинський Юрій Вікторович нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ст.

Орденами “За мужність” ІІІ ст. відзначено:
– Кнороз Ігоря Олександровича;
– Кнуренко Дмитра Олександровича;
– Подковка Євгена Костянтиновича;
– Бадалов Олександра Олександровича;
– Дзюба Віктора Валерійовича (орден «За мужність» ІІІ ст.)
– Стегнієнко Анатолія Васильовича.
Відзнаки родичам наших земляків вручив Тарас Савченко – перший заступник начальника Сумської ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: