ЄС ЗДІЙСНЮЄ ГАЗОВИЙ МОНІТОРИНГ
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні до Російської Федерації прибула делегація з Європейського Союзу у складі 20 чоловік для інспектування газотранспортних мереж, які проходять через територію Сумської області. Делегація має намір розпочати перевірку у м.Суджа Курської області, далі вона прибуде до с.Миколаївка на Сумщині. Про це повідомив під час виїзної наради з питань енергозбереження у Великій Писарівці очільник області Микола ЛАВРИК.
Мета поїздки представників ЄС – визначити, хто насправді перекрив газопостачання до Європи: українська чи російська сторона. Після проведеної роботи комісія оприлюднить результати моніторингу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: