Рятувальники Шосткинщини нагадують про безпеку напередодні Великодня
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні Великодня рятувальники Шосткинського району провели інструктажі в церквах, наголошуючи на дотриманні правил пожежної безпеки під час святкових богослужінь. Особливу увагу приділили правильному використанню відкритого вогню (свічок на стійких негорючих підставках на безпечній відстані), наявності та готовності вогнегасників, а також утриманню вільними шляхів евакуації.

Рятувальники також нагадали про безпеку при освяченні продуктів на відкритому вогні у відведених місцях та необхідність мати поруч первинні засоби пожежогасіння. Враховуючи складну ситуацію, закликали бути пильними, повідомляти про підозрілі предмети за номером “101” та бажають безпечних свят.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: