Росіяни зранку обстріляли Білопілля, є руйнування + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Як поінформували в Сумській ОВА, сьогодні, 26 січня, російські армійці вдарили по м.Білопілля з БМП та РСЗВ. За даними видання Кордон.Медіа, унаслідок обстрілу пошкоджений приватний сектор та двоповерховий будинок. Там вибиті вікна, віконні рами, пошкоджений дах. Постраждало авто.
Травмованих людей немає. Однак унаслідок обстрілу перебитий газопровід. Наразі комунальні служби відновлюють газопостачання.
Крім того, сьогодні зранку під обстрілами були Ворожбянська та Дружбівська громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: