Дерматолог
Авто Світ

Росіяни знищили складське приміщення на прикордонні Новгород-Сіверщини

 Поділитися

Поділитися в

Ворог продовжує нищити цивільну інфраструктуру прикордоння Новгород-Сіверщини.

Цієї ночі, 16 березня, зафіксовано чергові терористичні удари по населених пунктах району.

Зокрема, близько 03:17 агресор атакував двома ударними БпЛА типу «Гербера» село Кути Другі, Семенівської громади.

Влучання призвело до масштабного загоряння: вогнем повністю знищено складське приміщення та майно на всій площі будівлі.

Повідомлень про постраждалих не надходило.

Про це повідомив голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Уранці зафіксовано влучання по Центральній площі міста Семенівка.

Агресори атакували населений пункт, застосувавши БпЛА типу «Молнія».

На цю хвилину повідомлень про постраждалих не надходило.

Інформація уточнюється.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору