Дерматолог
Авто Світ

Росіяни знищили будинок мирних людей у Новгород-Сіверському районі

Війна 10:51, 26.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Російська армія вкотре обстріляла мирне населення прикордоння Чернігівщини. Під ударом опинився цивільний будинок в одному з сіл у Новгород-Сіверському районі. Унаслідок ворожого удару оселя вщент згоріла разом із майном, повідомили у відділі комунікації поліції Чернігівської області. На щастя, люди не постраждали.

Поліція Новгород-Сіверського району документує наслідки ворожої атаки. Відомості про подію будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору