Росіяни знищили будинок мирних людей у Новгород-Сіверському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
Російська армія вкотре обстріляла мирне населення прикордоння Чернігівщини. Під ударом опинився цивільний будинок в одному з сіл у Новгород-Сіверському районі. Унаслідок ворожого удару оселя вщент згоріла разом із майном, повідомили у відділі комунікації поліції Чернігівської області. На щастя, люди не постраждали.
Поліція Новгород-Сіверського району документує наслідки ворожої атаки. Відомості про подію будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: