Росіяни знову скинули на Шосткинський район бомби з касетними боєприпасами
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби, 6 березня, росіяни здійснили 19 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 91 вибух. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади, повідомляють в ОВА.
По Середино-Будській громаді рашисти випусти 4 авіаційні бомби типу «КАБ» (3 вибухи). Одна бомба була застосована для дистанційного мінування території уражаючими елементами (касетні боєприпаси).
Як повідомляли раніше в поліції, одна така касета містить 565 кулькових авіабомб ШОАБ-0,5 масою по 400 грам кожна та має велику зону ураження.

Уночі та сьогодні, 7 березня, зранку росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних територій населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 72 вибухи. Обстрілів зазнали Юнаківська, Краснопільська, Середино-Будська, Есманьська громади.
▪️Юнаківська громада: ворог бив з артилерії (43 вибухи). Крім того, відбувся пуск 2-х авіаційних бомб типу «КАБ».
▪️Есманьська громада: зафіксовано обстріл касетними снарядами ймовірно ШОАБ (3 касетних вибухи) та артобстріл (4 вибухи).
▪️Середино-Будська громада: 12 мін скинули росіяни на територію громади.
Головне фото: На межі. На фото наслідки прильоту у Середина-Будській громаді
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: