Росіяни знову нанесли масований удар по Сумщині: головна ціль – енергооб’єкти
Війна 08:10, 18.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 18 вересня ворог наніс авіаційний удар по енергетичних об’єктах міста Суми, застосувавши БпЛА типу “Шахед”.
“Попередньо, люди не постраждали. Проводиться ліквідація наслідків ворожого удару”, – повідомляють у Сумській ОВА.
В адміністрації дякують енергетикам за оперативну та злагоджену роботу
А от споживачів просять зменшити споживання електроенергії, особливо у пікові години. Адже внаслідок ворожих атак енергосистема області працює в напруженому режимі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: