Росіяни здійснили черговий удар по енергетичних об’єктах Сумщини. Введені графіки аварійних відключень
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 28 жовтня, армія рф вдарила по енергетичних об’єктах у Конотопському районі, застосувавши БПЛА типу «Шахед». Таку новину повідомляє «Сумиобленерго».
Також 27 жовтня ворог наніс авіаційний удар по енергетиці в Роменському районі, застосувавши «Шахеди».
Станом на 8.00 сьогоднішнього дня на території області більше 16 тис. споживачів електроенергії знеструмлені внаслідок військової агресії росії проти України.
Повідомляється, що за вказівкою НЕК «Укренерго» на Сумщині введені графіки аварійних відключень.
О 09.06 відключені споживачі на території Конотопського району (5 черга) та Роменського району (1,2 черги).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: