Дерматолог
Авто Світ

Росіяни завдали серію ударів по обласному центру: поранено людину, пошкоджено ряд будівель та 30 авто

Війна 08:45, 22.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Російська армія продовжує терор проти мирного населення Сумщини. Протягом минулої доби, за даними правоохоронців, зафіксовано майже 60 обстрілів, під ударами опинилися понад 40 населених пунктів області. Найбільше атак зазнали Сумський та Шосткинський райони.

Внаслідок обстрілів поранені двоє чоловіків 63 років – у Шалигинській та Сумській громадах. Це водій авто, в яке влучив російський дрон, та охоронець підприємства у Сумах. Обоє у лікарні, стан – середньої важкості. Про це інформує голова ОВА Олег Григоров.

Руйнувань зазнали складські приміщення, багатоквартирний будинок, вантажний термінал. Пошкоджено приватні домоволодіння та легкові автомобілі. Окремі будівлі зруйновані вщент.

Окрім цього, окупанти завдали серію ударів безпілотниками по території міста Суми. Пошкоджено одноповерхове складське приміщення, де травмовано працівника, а також один багатоповерховий житловий будинок.

Внаслідок інших атак постраждали приміщення початкової школи, дитячий садок, шість багатоповерхових будинків та близько 30 автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору