Росіяни з “Граду” обстріляли прикордонне місто Новгород-Сіверського району: поранено людину та пошкоджено ряд будівель
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 16 вересня, вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Внаслідок російських ударів пошкоджено лікарню, приватні будинки і транспортні засоби мирних громадян, будівлю лісгоспу. Про це повідомили у поліції.

Попередньо відомо про одного постраждалого – 74-річного місцевого мешканця.
Поліція фіксує наслідки влучань та збирає докази чергового воєнного злочину окупантів.

За фактом російської атаки поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: