Росіяни з артилерії обстріляли Суми: є постраждалі
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні у першій половині дня армія рф обстріляла Сумську громаду із застосуванням далекобійного артилерійського озброєння
Влучання зафіксовані за п’ятьма адресами у Ковпаківському районі Сум.
Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Унаслідок ударів пошкоджені об’єкти у житловому секторі, промисловій зоні.
За медичною допомогою звернулися шестеро мешканців міста. Троє людей госпіталізовані, серед них – 13-річний хлопчик. У дитини гостра реакція на стрес, медики проводять необхідне обстеження.
Також у стані середньої тяжкості перебуває 70-річний чоловік.
Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
На місцях триває ліквідація наслідків атаки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: