Росіяни вдарили ракетою по Конотопу — постраждалих немає
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
7 грудня ворог завдав ракетного удару по інфраструктурі Конотопської громади. На місці працюють всі необхідні служби — повідомили в Сумській ОВА.
За словами міського голови Артема Семініхіна, ні люди, ні цивільна структура не зазнали ушкоджень:
“Жертв і постраждалих, а також пошкодження цивільної інфраструктури в місті Конотоп наразі не зафіксовано. Відповідні служби не задіювалися. Звернень про пошкодження вікон також не надходило”, – розповів очільник громади у своїх соцмережах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: