Дерматолог
Авто Світ

Росіяни вдарили по залізничному депо в Конотопі

Війна 11:35, 11.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні зранку був черговий удар по залізничному депо в Конотопі, про це повідомляє  Олексій Кулеба, Міністр розвитку громад та територій України, та Президент України Володимир Зеленський.

Унаслідок обстрілу пошкоджено технічний рухомий склад, зокрема пожежний поїзд.

З людей ніхто не постраждав. На місці працюють аварійні та відновлювальні бригади.

“Це чергова цілеспрямована атака на цивільну логістику та критичну інфраструктуру. Але, попри удари, всі служби роблять максимум, щоб якнайшвидше відновити роботу та допомогти людям”, – зазначає Кулеба.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору