Росіяни вдарили по залізничній станції на Сумщині: постраждали двоє залізничників
Війна 08:14, 23.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї ночі ворог атакував ударним БпЛА залізничну станцію у Сумській громаді. Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Внаслідок удару постраждали двоє працівників залізниці.
35-річного чоловіка з пораненням госпіталізували, медики надають необхідну допомогу – загрози його життю немає.
Другому постраждалому допомогу надали на місці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: