Окупанти вдарили по спорткомплексу у Шостці, коли там тренувалися діти
Поділитися в
Копіювати посилання
Як уже повідомлялося, сьогодні вдень армія рф атакувала Шостку ударними безпілотниками. Як уточнив голова Сумської ОВА Олег Григоров, російські війська атакували цивільну інфраструктуру – спортивну школу, де саме тривало тренування дітей.
“Це був прицільний удар по місцю, де перебували діти. росіяни спрямували туди два БпЛА, – написав голова області.
Усіх дітей та тренерів оперативно евакуювали в безпечне місце. Попередньо – всі живі, поранених немає.
Усі наслідки атаки уточнюються.
Також сьогодні ворог здійснив мінометний обстріл Середино-Будської громади. Унаслідок обстрілу поранення отримала 76-річна жінка. Її госпіталізували, медики надають необхідну допомогу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: