Росіяни вдарили по двох селах Шосткинської громади: горіли сільгоспсклади та техніка
Війна 08:52, 11.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі росіяни атакували Шосткинську громаду
Як повідомляє Сумська ОВА, в Івотському старостинському окрузі пошкоджено обʼєкт інфраструктури та два житлові будинки.

У Собичівському старостинському окрузі внаслідок атаки БпЛА зруйновано сільськогосподарські склади та сільгосптехніку.
Триває обстеження території, масштаби пошкоджень уточнюються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: