Росіяни вдарили по будинках мирних мешканців на Новгород-Сіверщині
Війна 13:50, 27.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вдень, 27 грудня, росіяни поцілили по житловому району у Семенівській громаді (Н.-Сіверський район). Про це повідомляє Головне управління Національної поліції України у Чернігівській області.
Внаслідок російських ударів пошкоджені будинки, господарчі будівлі та автомобіль місцевих мешканців.
На щастя, люди не постраждали.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: