Росіяни вдарили двома ракетами по центру Сум, є загиблі та поранені (Оновлюється) + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Черговий кривавий злочин росіян проти мирного населення Сумщини.
Як повідомляє обласна військова адміністрація, сьогодні зранку, 13 квітня, ворог вдарив двома балістичними ракетами по центру Сум.
За інформацією міської ради, внаслідок ракетного удару є загиблі і поранені, пошкоджено житлові та нежитлові будівлі.
Розгортається штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
ЗМІ з посиланням на в. о. мера Артема Кобзаря повідомляють, що вже відомо про понад 20 загиблих.
Жахливі кадри із Сум опублікував Президент України Володимир Зеленський.
“Ворожі ракети вдарили по звичайній міській вулиці, по звичайному життю: будинки, освітні заклади, машини на вулиці… І це в день, коли люди йдуть до церков: Вербна неділя, свято Входу Господнього в Єрусалим.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: