Дерматолог
Авто Світ

Росіяни трьома безпілотниками атакували Новгород-Сіверське надлісництво

Війна 10:18, 17.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі, 17 жовтня, російські окупанти вкотре атакували підрозділ ДП «Ліси України».

Три ударні БПЛА влучили у гараж Новгород-Сіверського надлісництва Філії “Північний лісовий офіс”.

Внаслідок атаки спалахнула пожежа.

На щастя, обійшлося без жертв, повідомляють у ДП “Ліси України”.

Проте пошкоджено техніку та саме приміщення гаража — збитки значні.

“Цей обстріл ще раз нагадує, у яких ризикованих умовах працюють лісівники на прикордонні, виконуючи свою щоденну роботу навіть під загрозою атак”, – ідеться в повідомленні лісівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору