Росіяни трьома безпілотниками атакували Новгород-Сіверське надлісництво
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі, 17 жовтня, російські окупанти вкотре атакували підрозділ ДП «Ліси України».
Три ударні БПЛА влучили у гараж Новгород-Сіверського надлісництва Філії “Північний лісовий офіс”.
Внаслідок атаки спалахнула пожежа.

На щастя, обійшлося без жертв, повідомляють у ДП “Ліси України”.
Проте пошкоджено техніку та саме приміщення гаража — збитки значні.
“Цей обстріл ще раз нагадує, у яких ризикованих умовах працюють лісівники на прикордонні, виконуючи свою щоденну роботу навіть під загрозою атак”, – ідеться в повідомленні лісівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: