Дерматолог
Авто Світ

Росіяни суттєво збільшили кількість денних авіаударів по Шосткинській громаді + Відео

Війна 12:19, 16.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом армія рф усе частіше б’є по громаді не лише вночі, а й посеред білого дня.

Як розповів міський голова Микола Нога, на минулому тижні у селищі Вороніж було зруйновано депо налізничного вокзалу, у Шостці у розпал робочолого дня був приліт в адміністративне приміщення.

“Я закликаю всіх дуже уважно ставитися до сигналів повітряної тривоги і розуміти, що не тільки вночі, а й вдень прилітають різні засоби ушкодження, що надзвичайно вразливо для нашої території”, – наголосив очільник громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору