Росіяни скинули на Сумщину “КАБи” та атакували дроном-камікадзе: є постраждалий
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби, 20 лютого, росіяни 38 разів відкривали вогонь по прикордонню Сумської області. Обстрілів зазнали Юнаківська, Миколаївська сільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Есманьська, Середино-Будська громади, інформують в ОВА. Зафіксовано 236 вибухів з артилерії, мінометів, РСЗВ, АГС. На Юнаківську громаду ворог з літака скинув 3 авіаційні бомби типу «КАБ-500».
По Білопільській громаді відбулася атака FPV-дрона-камікадзе, внаслідок якої мирний житель громади отримав контузію.
Сьогодні, 21 лютого, уночі російські військові здійснили 4 обстріли прикордоння Сумщини. Було зафіксовано 19 вибухів. Під обстрілами були й дві громади Шосткинського району – , Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади. По ним ворог бив зі ствольної артилерії та мінометів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: