Росіяни скинули дві авіабомби на селище у Шосткинському районі
Війна 14:33, 4.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 4 вересня, після 10 години ворог скинув дві керовані авіабомби на селище Ямпіль. Про це повідомляє Кордон.Медіа з посиланням на Ольгу Губар, голову Ямпільської громади.
Одна КАБ влучила по житловому сектору. Зруйнований один будинок, три – частково. Також пошкоджені ще більше 10 будинків.
Іншу КАБ росіяни скинули по підприємству, але воно не працювало.
Попередньо, травмованих людей внаслідок ударів немає, інформація доповнюється.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: