Росіяни скинули авіабомбу на Охтирку
Війна 09:03, 13.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 вересня, близько 04:45 год, окупанти скинули, за попередніми даними, керовану авіабомбу на цивільну інфраструктуру м. Охтирка.

Як повідомили в Сумській обласній прокуратурі, унаслідок атаки агресора пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, три транспортні засоби, господарчі споруди та приміщення місцевого підприємства.
Попередньо, люди не постраждали.
На місці працюють аварійно-рятувальні служби. Наслідки ворожої атаки уточнюються, додають в ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: