Дерматолог
Авто Світ

Росіяни скинули авіабомбу на Охтирку

Війна 09:03, 13.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 вересня, близько 04:45 год, окупанти скинули, за попередніми даними, керовану авіабомбу на цивільну інфраструктуру м. Охтирка.

Як повідомили в Сумській обласній прокуратурі, унаслідок атаки агресора пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, три транспортні засоби, господарчі споруди та приміщення місцевого підприємства.

Попередньо, люди не постраждали.

На місці працюють аварійно-рятувальні служби. Наслідки ворожої атаки уточнюються, додають в ОВА.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору