Росіяни продовжують обстрілювати Шосткинський та Новгород-Сіверський райони
Поділитися в
Копіювати посилання
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Всього протягом доби нараховано 13 обстрілів (82 вибухи) із різних видів озброєння. Про це повідомляє оперативне командування «Північ».
Зокрема, у Середина-Буді з дрона було скинуто невідомий вибуховий пристрій. В результаті обстрілу пошкоджено приватні будинки. У Новій Гуті – 11 приходів, ймовірно міномет 120 мм; 15 приходів, ймовірно РСЗВ.
У Чернігівській області були обстріляні Н.-Сіверська, Семенівська та Сновська громади.
На щастя, інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення, не зафіксована.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: