Дерматолог
Авто Світ

Росіяни продовжують обстрілювати Шосткинський та Новгород-Сіверський райони

Війна 11:24, 12.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Всього протягом доби нараховано 13 обстрілів (82 вибухи) із різних видів озброєння. Про це повідомляє оперативне командування «Північ».

Зокрема, у Середина-Буді з дрона було скинуто невідомий вибуховий пристрій. В результаті обстрілу пошкоджено приватні будинки. У Новій Гуті – 11 приходів, ймовірно міномет 120 мм; 15 приходів, ймовірно РСЗВ.

У Чернігівській області були обстріляні Н.-Сіверська, Семенівська та Сновська громади.

На щастя, інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення, не зафіксована.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору