Дерматолог
Авто Світ

Росіяни продовжують нищити залізничну інфраструктуру Сумщини

Війна, Залізниця 08:57, 31.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Минула ніч знову була тяжкою для залізничників Сумщини. У Сумах ворог вдарив по пасажирському депо — пошкоджено та знищено інші господарські приміщення компанії, а також рухомий склад. Про це повідомили в “Укрзалізниці”.

Наслідки удару показав міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Ушкоджено й склад потяга Суми – Київ.

Для перевезення пасажирів поїзда №779/780 Суми — Київ оперативно подали підмінні вагони. Поїзд відправився за графіком.

За попередньою інформацією, ніхто не постраждав — усі працівники вчасно перейшли до укриттів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору