Росіяни продовжують нищити залізничну інфраструктуру Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Минула ніч знову була тяжкою для залізничників Сумщини. У Сумах ворог вдарив по пасажирському депо — пошкоджено та знищено інші господарські приміщення компанії, а також рухомий склад. Про це повідомили в “Укрзалізниці”.
Наслідки удару показав міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Ушкоджено й склад потяга Суми – Київ.
Для перевезення пасажирів поїзда №779/780 Суми — Київ оперативно подали підмінні вагони. Поїзд відправився за графіком.

За попередньою інформацією, ніхто не постраждав — усі працівники вчасно перейшли до укриттів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: