Росіяни поранили жителя Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби, 5 лютого, окупанти нанесли 249 ударів по прикордонних населених пунктах Сумської області.
Унаслідок атаки поранено цивільну особу у Середина-Будській громаді. По ній рашисти гатили з РСЗВ. Крім того в області пошкоджено 12 приватних домоволодінь, приватний автомобіль та лінії електромереж, повідомили у поліції.

Цього ж дня під ворожим вогнем були території Дружбівської, Есманьської та Шалигінської громад Шосткинського району. Росіяни обстрілювали їх з мінометів, РСЗВ, АГС та кулеметів.
За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: