Росіяни поранили жителя Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 26 червня, упродовж доби росіяни 22 рази відкривали вогонь по прикордонню Сумщини. Зафіксовано 52 вибухи з мінометів, артилерїі, FPV-дронів. Про це повідомляють в Сумській ОВА. Обстрілів зазнали території 8-ми громад. Зокрема й Шосткинського району.
У Середино-Будській громаді внаслідок мінометного обстрілу отримав поранення місцевий житель громади. За даними ОК “Північ” мова про н.п. Прогрес. Також там пошкоджено приватний будинок.
Зноб-Новгородська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).
Уночі та сьогодні вранці в області пролунало 5 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська та Білопільська громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: