Росіяни планують провокацію на Курській АЕС, – Центр Нацспротиву
Поділитися в
Копіювати посилання
Як передає Укрінформ, у ЦНС повідомляють, що, за даними підпілля, в Курській області триває підготовка до евакуації із зони ймовірного радіоактивного забруднення, на випадок аварії на АЕС. Для цього місцевій владі поставили завдання створити транспортний реєстр. Відповідні документи потрапили у розпорядження Центру національного спротиву.
Загалом евакуювати планують від 21 до 57 тисяч осіб, при тому, що населення області становить понад 1 млн осіб, а самого Курська – 435 тисяч. “Тобто йдеться про 5% від населення областей, що свідчить про “обраність” тих, хто попав в список“, – підкреслили у ЦНС.
Довідково: відстань між Шосткою та Курчатовим, де розташована Курська АЕС, напряму 152 км.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: