Росіяни обстріляли три громади на Шосткинщині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Уночі та зранку росіяни обстріляли три громади Шосткинського району. Про це у своєму звіті повідомляє Сумська ОВА.
Зокрема в Березівській (3 вибухи) та Глухівській (3 вибухи) громадах ворог пускав керовані авіабомби.
У Зноб-Новгородській громаді зафіксували удар FPV-дроном (1 вибух).
У цей період росіяни здійснили 13 обстрілів пркордоння Сумщини. Зокрема в Хотінській, Юнаківській, Річківській, та у вже згаданих Березівській, Глухівській і Зноб-Новгородській громадах.
*фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: