Дерматолог
Авто Світ

Росіяни обстріляли об’єкт цивільної інфраструктури на прикордонні Шосткинського району

Війна 09:05, 30.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Протягом доби, з ранку 29 до ранку 30 квітня 2025 року, російські війська здійснили майже 90 обстрілів по 33 населених пунктах у 11 територіальних громадах області.

Про це інформує Сумська ОВА у добовому зведенні.

Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах.

Ворог активно застосовував керовані авіабомби та FPV-дрони:

▪️майже 20 ударів КАБів;

▪️30 атак FPV-дронами.

Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:

▪️у Середино-Будській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;

▪️ у Новослобідській громаді пошкоджено адмінбудівлю;

▪️ у Путивльській громаді Конотопського району пошкоджено будинок культури, магазин та навчальний заклад.

За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 25 людей.

За добу повітряна тривога в області тривала 10 годин 30 хвилин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору