Росіяни обстріляли лікарню у Глухові: поранено медсестру
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 30 вересня, близько 13:30 год окупанти з використанням безпілотника обстріляли медичну установу м. Глухів Шосткинського району.
Як повідомляють в обласній прокуратурі, унаслідок атаки ворога отримала поранення 58-річна медична сестра.
Крім того, пошкоджено будівлю закладу та транспортні засоби.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: