Дерматолог
Авто Світ

Росіяни обстріляли лікарню у Глухові: поранено медсестру

Війна, Прокуратура 16:45, 30.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 вересня, близько 13:30 год окупанти з використанням безпілотника обстріляли медичну установу м. Глухів Шосткинського району.

Як повідомляють в обласній прокуратурі, унаслідок атаки ворога отримала поранення 58-річна медична сестра.

Крім того, пошкоджено будівлю закладу та транспортні засоби.

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору