Дерматолог
Авто Світ

Росіяни обстріляли лікарню на прикордонні Шосткинщини, є постраждалі

Війна, Прокуратура 16:12, 19.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 вересня, близько 11:00 год окупанти обстріляли медичний заклад у м. Середина-Буда Шосткинського району. Унаслідок атаки загорілися господарські приміщення.

Про це повідомили в обласній прокуратурі.

У той час, коли місцеві жителі допомагали медикам гасити пожежу, окупанти вдарили безпілотником по тій місцевості.

Унаслідок повторного обстрілу поранено 51-річного та 34-річного цивільних чоловіків.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору