Росіяни обстріляли ферму у Новгород-Сіверському районі: загинула худоба, знищена техніка
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі та вранці 16 грудня російська армія вкотре атакувала сусідню Чернігівщину безпілотниками. Інформація про постраждалих серед цивільних поліцейським не надходила.
У ніч проти 16 грудня у Новгород-Сіверському районі ворог поцілив по фермі – сталося загоряння корівника, загинуло три корови, решту худоби врятували з-під завалів.

Також пошкоджено сільгосптехніку.
Мова про село Жернівка Коропської громади.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: