Росіяни обстріляли дві школи на прикордонні Новгород-Сіверщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог продовжує атакувати дронами Чернігівську область. Сьогодні, 2 вересня, росіяни вдарили по будівлі непрацюючої школи у прикордонному місті Семенівка Новгород-Сіверського району. Внаслідок атаки навчальний заклад зазнав пошкоджень. Інформація про постраждалих людей не надходила, повідомляє відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Також вчора росіяни атакували непрацюючу школу та магазин в одному з сіл Семенівської громади. Будівлі зазнали пошкоджень, люди не постраждали.
Поліцейські фіксують наслідки атак та збирають докази чергових воєнних злочинів окупантів.
За цими фактами слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: