Росіяни обстріляли 4 громади на кордоні Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Уночі та вранці росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння Сумської області, — це 31 вибух. Обстрілювали Хотінську, Юнаківську, Миропільську, Андріяшівську громади — повідомляють у Сумській ОВА.
У Миропільській громаді ворог бив зі ствольної артилерії (14 вибухів), КАБами (3 вибухи).
Хотінська громада: росіяни вдарили зі ствольної артилерії (3 вибухи), КАБами (2 вибухи), здійснили ракетний удар (3 вибухи). Унаслідок ракетного удару поранення отримали двоє цивільних, пошкоджені 2 житлові будинки та легкові автомобілі.
На Юнаківську громада з ворощого літака спустили КАБи (5 вибухів).
Андріяшівську громаду обстрілювали БпЛА типу «Герань-2» (1 вибух).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: