Росіяни нанесли масований удар по селу на Сумщині: загинули 2 чоловіки, знищено та пошкоджено більше 20 будинків
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж неділі, 6 червня, ворог системно атакував Битицький старостинський округ Сумської громади – авіабомби, ракетний удар, дрони. Про це інформує Сумська ОВА.
Внаслідок атаки сталося загоряння двох приватних домоволодінь, ще близько 20 – зазнали пошкоджень різного ступеня. Зокрема, 5 – знищені повністю. Також пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури.

Через обстріли загинули два місцеві жителі. Ще двох поранено.
Також до медиків звернулася одна людина із гострою реакцією на стрес.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: