Дерматолог
Авто Світ

Росіяни нанесли авіаудар по території Шосткинської громади: зруйновано 5 будинків, без світла сотні абонентів

Війна 11:24, 13.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

У ніч на 13 вересня армія рф нанесла авіаційний удар по території Воронізького старостинського округу Шосткинської міської територіальної громади.

Про це повідомляє міський голова Микола Нога.

За його словами, зруйновано 5 житлових будинків з господарськими спорудами.

Без електроенергії залишається більше 300 домогосподарств громади.

Працюють аварійно-відновлювальні бригади. Збитки і втрати уточнюються, пише Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору