Росіяни нанесли авіаудар по території Шосткинської громади: зруйновано 5 будинків, без світла сотні абонентів
Війна 11:24, 13.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 13 вересня армія рф нанесла авіаційний удар по території Воронізького старостинського округу Шосткинської міської територіальної громади.
Про це повідомляє міський голова Микола Нога.
За його словами, зруйновано 5 житлових будинків з господарськими спорудами.
Без електроенергії залишається більше 300 домогосподарств громади.
Працюють аварійно-відновлювальні бригади. Збитки і втрати уточнюються, пише Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: