Росіяни “молнією” вдарили по житловому сектору у Новгороді-Сіверському
Війна 22:38, 22.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 22 травня, близько 19:23 ворог завдав удару по центру міста із застосуванням ударного БпЛА типу «Молнія».
Було пошкоджено приватні будинки місцевих мешканців, повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Дані про постраждалих серед місцевих жителів не надходили.
Масштаби руйнувань та наслідки ворожого удару наразі уточнюються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: