Росіяни FPV-дронами та артилерією обстріляли три громади Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом понеділка, 16 вересня, росіяни 48 разів обстріляли прикордоння Сумської області. Зафіксовано 73 вибухи. Обстрілів зазнали Миколаївська, Юнаківська, Великописарівська, Хотінська, Ворожбянська, Краснопільська, Білопільська, Дружбівська, Новослобідська, Середино-Будська, Шалигинська громади. Про це повідомили у Сумській ОВА.
Ворог продовжує скидати на Сумщину КАБи, б’є артилерією, з мінометів, застосовує безпілотники.
Під ворожим вогнем опинилися й три громади Шосткинського району:
▪️ Дружбівська громада: удари FPV-дронами (2 вибухи).
▪️Середино-Будська громада: удари FPV-дроном (2 вибух) та мінометний обстріл (4 вибухи).
▪️ Шалигинська громада: обстріл з артилерії (5 вибухів) та міномета (3 вибухи).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: