Росіяни безпілотником вдруге за тиждень вдарили по будівлі Сумської ОВА + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 26 липня, ворог атакував Суми ударними безпілотниками.
Як повідомляє прес-служба Сумської ОВА, один із дронів влучив у центр міста – на площу Незалежності. Пошкоджена будівля Сумської обласної державної адміністрації.

“Це прицільна атака по цивільному об’єкту. І, на жаль, не перша”, – ідеться в повідомленні.
Попередньо – обійшлося без жертв та постраждалих. На місці працюють рятувальні служби, триває обстеження території.
У соцмережах з’явилося відео моменту прильоту.
Жителів області закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Це рятує життя.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: