Дерматолог
Авто Світ

Росіяни безпілотником атакували лікарню на Сумщині

Війна 15:33, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Російські війська завдали удару безпілотником по лікарні в Конотопі.

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.

За його словами, дрон цілеспрямовано атакував медичний заклад. Унаслідок удару пошкоджено будівлі лікарні.

Мер наголосив, що йдеться саме про прямий удар безпілотника по медичній установі, а не про падіння уламків або збитого дрона.

За попередньою інформацією, жертв і постраждалих немає.

Інформація щодо масштабів руйнувань та типу безпілотника уточнюється. На місці працюють відповідні служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору