Дерматолог
Авто Світ

Росіяни атакували дитячу лікарню в обласному центрі

Війна 14:18, 13.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні армія рф ударила по території медичного закладу в Сумах, де лікуються діти.

Як повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров, після 12:00 ворог двома ударними БпЛА з інтервалом близько пів години завдав ударів по території лікарні.

Діти та медичний персонал перебувають в укритті.

Попередньо – без постраждалих. За медичною допомогою ніхто не звертався.

Пошкоджені десятки вікон у будівлі лікарні. Усі наслідки уточнюються.

Загроза зберігається. Ворог продовжує атакувати Сумську громаду безпілотниками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору