Росіяни атакували дитячу лікарню в обласному центрі
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні армія рф ударила по території медичного закладу в Сумах, де лікуються діти.
Як повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров, після 12:00 ворог двома ударними БпЛА з інтервалом близько пів години завдав ударів по території лікарні.
Діти та медичний персонал перебувають в укритті.
Попередньо – без постраждалих. За медичною допомогою ніхто не звертався.
Пошкоджені десятки вікон у будівлі лікарні. Усі наслідки уточнюються.
Загроза зберігається. Ворог продовжує атакувати Сумську громаду безпілотниками.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: