Дерматолог
Авто Світ

Росія нанесла масований удар по Новгороду-Сіверському

Воєнні злочини 22:25 вчора
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні увечері армія рф здійснила масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі міста Новгород-Сіверський, завдавши кількох ударів поспіль.

Про це повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Зафіксовано влучання на двох локаціях. Це підприємства.

Один з ударів прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.

Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа.

Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби руйнувань наразі уточнюються.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору